: Pracuj z nami

Wartości, którymi się kierujemy to ambicja w biznesie, partnerstwo w usługach oraz dostarczalność w technologii. Pracę w Vercom cechuje samodzielność, rozwój, dynamiczne środowisko i wspierające się zespoły.

: Poznaj nasze projekty

Nasze zespoły pracują w biurach w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Brnie, Pradze, Berlinie czy Rybniku. W każdym z naszych projektów znajdziesz możliwość rozwoju w sprzedaży, IT, marketingu czy obsłudze klienta, co więcej dzięki naszemu modelowi współpracy dajemy pracownikom możliwość rozwoju w różnych obszarach.

: Aktualnie rekrutujemy

W związku z dynamicznym rozwojem naszych usług i platform CPaaS nieustannie poszukujemy specjalistów i nowych talentów. Jeżeli chcesz rozwijać się razem z nami, sprawdź nasze rekrutacje.

: Nasze wartości

Samodzielność

Cenimy samodzielność i osoby, które potrafią rozwiązywać konkretne problemy. Nawet nowym osobom w zespole dajemy duży kredyt zaufania powierzając ważne zadania. Doceniamy realizowanie powierzonych celów.

Skalowalność

Dzięki skalowalności naszych rozwiązań i projektów rozwijamy się szybko. Skalowalność pozwala nam nie tylko odpowiadać na potrzeby największych graczy na rynku, ale również na potrzeby rozwojowe naszych pracowników.

Duża odpowiedzialność

Wierzymy, że szybki rozwój jest związany z dużą odpowiedzialnością w biznesie. Nie boimy się tej odpowiedzialności i delegowania jej do naszych zespołów.

Płaska struktura

Dzięki płaskiej strukturze unikamy micromanagmentu, dzięki temu każdy może mieć wpływ na rozwój naszej grupy. Ważna jest dla nas efektywność, a nie efektowność.

Dojrzałość

Jesteśmy dojrzałą organizacją, która charakteryzuje się kameralnymi zespołami oraz indywidualnym i elastycznym podejściem.

Szybki rozwój

Mimo płaskiej struktury, oferujemy możliwości rozwoju w naszych licznych projektach. Dostosowany do kompetencji naszych pracowników, tak aby każdy znalazł miejsce dla siebie.

: Etapy rekrutacji

Nasze zespoły są bardzo dobrze grane. Mamy konkretne postawy i wartości, które są dla nas ważne, dlatego proces rekrutacji jest u nas kilku etapowy. W większości rekrutacji zakłada również realizację zadania rekrutacyjnego. Wszystko po to, abyśmy mieli szansę się jak najlepiej poznać.

Jeśli po przeczytaniu ogłoszenia wiesz, że posiadasz wymagane przez nas kwalifikacje, a przyszłe zadania wydają się być dla Ciebie interesujące, prześlij nam swoje CV przez załączony formularz.

Czytamy Twoje CV i analizujemy, sprawdzając, czy Twoje kompetencje odpowiadają naszym potrzebom. Następnie kontaktujemy się w celu przekazania feedbacku lub zaproszenia na rozmowę. Jeżeli w Twoim CV brakuje kluczowych kompetencji wysyłamy wiadomość o nie zakwalifikowaniu się do procesu rekrutacji. Zawsze wysyłamy informację zwrotną, staramy się ją przekazać jak najszybciej, jednak czas odpowiedzi zależy od zainteresowania danym stanowiskiem.

Zapraszamy Cię na spotkanie online lub rozmowę telefoniczną w celu przekazania szczegółów dotyczących stanowiska oraz naszej firmy. Dla nas będzie to także okazja, żeby dowiedzieć się więcej o Twoich kompetencjach! Po rozmowie zawsze dajemy feedback w przeciągu 3-5 dni roboczych.

Już coraz bliżej! Na tym etapie organizujemy spotkanie online z Twoim przyszłym managerem i HR managerką. Możesz się też spodziewać, że przed rozmową poprosimy Cię o wykonanie krótkiego zadania rekrutacyjnego.

To już ostatni etap! Zapraszamy Cię na spotkanie w biurze, abyśmy mogli się wzajemnie jak najlepiej poznać.