• HOURS: MON-FRI 8AM 7PM

Menu Close

5 urodziny PushPushGo

Pięciolecie swojej działalności obchodzi PushPushGo! Spółka, w którą zainwestowaliśmy ponad rok temu, z sukcesem poszerza bazę klientów, dając im możliwość wysyłki i automatyzacji powiadomień push i web push. Życzymy dalszych sukcesów oraz mamy nadzieję, że kolejne lata będą także obfitować w dynamiczne wzrosty!

„W imieniu całego zarządu Grupy Vercom oraz wszystkich pracowników chciałbym Wam życzyć dalszego dynamicznego rozwoju, tysięcy zadowolonych klientów, nie tylko z Europy Centralnej, ale z całego świata, abyście stale odnosili nowe sukcesy i udoskonalali się na każdym polu Waszej aktywności. Cieszę się, że Wasze piąte urodziny możemy świętować wspólnie w ramach jednej, dynamicznie rozwijającej się organizacji” – Krzysztof Szyszka, prezes zarządu Vercom.

PushPushGo jest liderem w obszarze komunikacji web push (powiadomienia w przeglądarkach internetowych) w Polsce z mocną ekspozycją na rynki Europy Środkowo-Wschodniej. Współpracuje z ponad 150 klientami w Polsce i na całym świecie. Vercom poprzez inwestycję w ten podmiot powiększył swoje portfolio usług o nowy kanał oraz pozyskał know-how i doświadczonych ekspertów specjalizujących się w tym obszarze.

Leave a Reply

Your email address will not be published.