: Nasze rozwiązania

Nasze platformy :CPaaS dostarczają unikalną technologię komunikacyjną,
która wykorzystywana jest przez wszystkie branże gospodarki.

E-commerce

Wzrost rynku :CPaaS jest powiązany z błyskawicznym rozwojem e-commerce i tym samym całego ekosystemu wspierającego tę branżę. Wraz z rozwojem handlu przez Internet rośnie też zapotrzebowanie na rozwiązania logistyczne, płatności i obsługę on-line, a w tych wszystkich sektorach wsparciem jest właśnie CPaaS. Jedna transakcja e-commerce generuje wielokrotność komunikatów i wiadomości.

Fintech

:CPaaS staje się usługą pierwszej potrzeby dla biznesów potrzebujących efektywnej i szybkiej komunikacji z klientem przez kanały on-line, takich jak instytucje finansowe. Fintechy optymalizują działania komunikacyjne, tak aby dzięki realizowaniu ich ramach jednej platformy uzyskać większą transparentność i efektywność.

Martech

Jesteśmy częścią rynku inteligentnych narzędzi marketing automation. Platformy :CPaaS są przedłużeniem narzędzi martech. Dzięki naszej technologii standardem są sprofilowane wiadomości docierające do konkretnego odbiorcy. CPaaS znacząco usprawnia zarządzanie procesami komunikacji. Zwiększa też bezpieczeństwo – systemy klientów i systemy zewnętrzne są zintegrowane w jednej platformie dbającej o odpowiedni poziom ochrony i szyfrowania.