• HOURS: MON-FRI 8AM 7PM

Menu Close

Vercom wyróżniony w
E-commerce Germany Awards

Trzy projekty wchodzące w skład Grupy Vercom zostały wyróżnione i przejdą do rundy finałowej w prestiżowym konkursie E-commerce Germany Awards. W kategorii „customer communication tool” platforma EmailLabs zajęła pierwszą pozycję, z największą liczbą głosów. Pozostałymi projektami Grupy Vercom, które zostały wyróżnione, są PushPushGo oraz User.com, które specjalizują się odpowiednio w komunikacjach push oraz marketing automation. E-commerce Germany Awards to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń e-commerce w Europie Środkowo Wschodniej.

Ogromne gratulacje dla EmailLabs, User.com oraz PushPushGo za wyróżnienie przez publiczność, oraz zakwalifikowanie się do rundy finałowej na jednym z najważniejszych wydarzeń sektora e-commerce w Niemczech. To pokazuje, że nasze technologie mają globalny charakter i rywalizują z innymi rozwiązaniami z całego świata, oferując efektywne narzędzia do komunikacji za pomocą wielu kanałów.

E-commerce Germany Awards 2022 to już 6 edycja wydarzenia, które jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów dla branży e-commerce w regionie CEE. Nagradza najlepsze innowacje, wdrożone w ciągu ostatnich dwóch lat, które dostarczają skuteczne rozwiązania dla internetowych biznesów. Tegoroczna edycja odbędzie się 5 maja br.

Leave a Reply

Your email address will not be published.