• HOURS: MON-FRI 8AM 7PM

Menu Close

Wszystkie platformy Vercom spełniają najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa danych

„Najgorszym nawykiem, jeśli chodzi o ochronę danych firmy oraz jej pracowników, jest niewdrażanie standardów bezpieczeństwa. Vercom posiada liczne, unikalne rozwiązania pozwalające zabezpieczyć przedsiębiorców oraz ich biznesy” – stwierdził Krzysztof Szyszka, prezes zarządu Vercom, w wywiadzie dla Cybernews. 

Żyjemy w czasach, kiedy możemy porozumiewać się zarówno z naszym sąsiadem z naprzeciwka, jak i z człowiekiem po drugiej stronie świata bez konieczności wychodzenia z domu. Złożoność kanałów komunikacyjnych w obecnych czasach jest ogromna, z czego ludzie nie zawsze zdają sobie sprawę. Świetnym sposobem na zapewnienie bezpiecznej komunikacji w całej firmie jest korzystanie z rozwiązań CPaaS, ponieważ mogą one zaoferować szereg niezbędnych funkcjonalności i narzędzi dostępnych w chmurze.

Jednym z najnowszych standardów bezpieczeństwa jest BIMI, który to został niedawno wdrożony przez Vercom. Pozwala on konkretnej marce udowodnić, że jest nadawcą wiadomości. Może to być skuteczne w zapobieganiu phishingowi lub spoofingowi, ale także wspiera dostarczalność wiadomości e-mail.

– Wybór narzędzi do ochrony danych jest sprawą indywidualną, zależną od profilu działalności firmy, jednak bardzo ważne jest, aby wybierać sprawdzonych dostawców, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Wszystkie platformy Vercom spełniają najwyższe standardy w tym zakresie, a właściwe zabezpieczenie danych jest dla nas niezwykle ważne – komentuje Krzysztof Szyszka.

Więcej: https://cybernews.com/security/krzysztof-szyszka-vercom-not-implementing-security-standards-is-the-worst-habit-when-it-comes-to-data-protection/

Leave a Reply

Your email address will not be published.