• HOURS: MON-FRI 8AM 7PM

Menu Close

Jeszcze bardziej wzmacniamy bezpieczeństwo

Z pozytywnym wynikiem przeszliśmy pełne testy penetracyjne zrealizowane przez zewnętrzny, wyspecjalizowany w nich podmiot. W ubiegłym roku utworzyliśmy wewnętrzny departament ds. cyberbezpieczeństwa, który nie tylko nadzoruje działanie całej platformy, ale także wdrożył w naszej platformie, autorskie narzędzie zabezpieczające naszych klientów w obszarze fraudów i phishingu SMS, dzięki któremu możemy świadczyć unikatową i wyróżniająca nas na rynku usługę Fraud Alert SMS. 

Stworzyliśmy technologię, która dba o ochronę kanału SMS. Jest to inteligentny algorytm, który powstał dzięki współpracy z globalnymi firmami telekomunikacyjnymi i największymi technologicznymi gigantami – w tym CERT, Google, NASK, Bitly, PayPal, Operatorami GSM i producentami programów antywirusowych. Razem zbudowaliśmy narzędzie, które wykrywa potencjalnie niebezpieczne aktywności, blokuje je i natychmiast informuje markę o zagrożeniu.

W całej naszej działalności niezwykle dbamy o bezpieczeństwo zarówno swoje jak i naszych klientów. Mając dostęp do wrażliwych danych, ich bezpieczeństwo zdecydowanie stawiamy na pierwszym miejscu. Bardzo często poddajemy się testom oraz audytom. Co warte podkreślenia, nasze wewnętrzne systemy zawsze osiągają najwyższe możliwe wyniki.

Marcin Kujawski – dyrektor IT w EmailLabs w podcaście opowiedział  o wpływie BIMI na dostarczalność maili i bezpieczeństwo klientów. Jak BIMI zwiększa bezpieczeństwo i dostarczalność maili?  Zachęcamy do zapoznania się z całym materiałem, gdzie znajdziecie odpowiedź między innymi na to pytanie.

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=hm_-RDn6RdI&t=21s

Leave a Reply

Your email address will not be published.