• HOURS: MON-FRI 8AM 7PM

Menu Close

Platforma Appchance wyróżniona w konkursie “E-commerce Polska Awards”

Wchodząca w skład Vercom S.A. platforma Appchance została wyróżniona przez Izbę Gospodarki Elektronicznej w kategorii – Best Adaptation To New Digital Reality. Appchance tworzy aplikacje mobilne dla branży retail oraz e-commerce.

Zespół Appchance zrealizował ponad 140 projektów obejmujących natywne aplikacje mobilne, aplikacje webowe, responsywne strony internetowe, panele CMS oraz serwisy internetowe. Platforma współpracuje z liderami w branżach takich jak retail czy e-commerce, międzynarodowymi agencjami, małymi i średnimi firmami oraz innowacyjnymi startupami.

Cieszymy się, że ostatnie lata naszej pracy, w których zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów dla retail i e-commerce, zostały docenione. Zależy nam na mądrej współpracy i pełnym partnerstwie. Pokazujemy naszym klientom, że właściwie wdrożona, a także wypromowana aplikacja mobilna, to szereg korzyści zarówno dla klientów ostatecznych jak i samej marki. Aplikacja mobilna nie tylko przynosi duże oszczędności w działaniach marketingowych, ale staje się także kluczowym kanałem sprzedaży i komunikacji z klientem w dobie, gdy nie rozstajemy się ze swoimi telefonami. Jako Appchance mocno stawiamy na omnichannel, a więc sprzedaż wielokanałową i integrację tych kanałów. Każdego dnia widzę, jak pracuje nasz zespół, dlatego też staramy się w pełni wykorzystać jego kompetencje, a także  doświadczenie poprzez nieustanny rozwój. Jednym z nich jest wprowadzenie autorskich produktów w modelu SaaS (Loyalty Platform as a Service, Mobile Commerce as a Service). Dziś, Appchance to sprawnie działający mechanizm – tworzymy mobilne strategie, pokazujemy, na czym polega digitalizacja handlu i ile można na niej zyskać – komentuje Przemysław Hanicki, CEO Appchance.

Konkurs E-commerce Polska Awards odbył się po raz dziewiąty. Organizatorem wydarzenia jest Izba Gospodarki Elektronicznej. Tegoroczna edycja przejdzie do historii konkursu jako rekordowa pod względem zarówno liczby zgłoszeń, jak i najbardziej wyrównanej walki o zwycięstwa. Statuetki trafiły do podmiotów wyróżniających się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami e-biznesowymi w szczególnym okresie pandemii.

Leave a Reply

Your email address will not be published.