• HOURS: MON-FRI 8AM 7PM

Menu Close

Vercom Day – jesienne spotkanie z Klientami

Jesteśmy świeżo po pierwszej edycji naszego autorskiego wydarzenia. Vercom Day – Skuteczna komunikacja w branży Retail i eCommerce odbył się 18 października w centrum sztuki Concordia Design w Poznaniu.

Podczas wydarzenia specjaliści z różnych obszarów technologii, na codzień pracujący przy projektach Redlink, EmailLabs, admetrics, appchance i SerwerSMS, mieli okazję spotkać się i porozmawiać z Klientami i Partnerami grupy Vercom S.A. Dyskusjom o tym, jak zmienia się podejście do użytkownika w branży Retail i eCommerce, towarzyszyły merytoryczne prelekcje m.in na temat komunikacji mobile, zmian jakie przygotował Google w zakresie komunikacji e-mailowej, segmentacji i real-time marketingu, planowania kampanii efektywnościowych, nowego standardu SMS-ów – RCS. Nie zabrakło najciekawszych case study z 2019 roku, zaś EmaiLabs podzielił się danymi o wysyłkach e-mailowych na rynku Europy Zachodniej i Środkowo-Wschodniej.

Tomasz Pakulski, Managing Director w Vercom podczas prelekcji „Optymalizuj koszty komunikacji bezpośredniej z klientami. Efektywnie łącz kanały e-mail, SMS i mobile push”

Karolina Antonowicz, Marketing Director w Redlink i EmaiLabs opowiada o zwiększaniu zysków z kampanii e-mail przy pomocy real-tme marketingu, segmentacji i reklamach dynamicznych.

Wydarzenie uprzyjemniła gościom przejażdżka zabytkowym tramwajem Helmut po najciekawszych zakątkach Poznania. Mieliśmy okazję poznać tajemnice miasta podczas gry miejskiej i skosztować tradycyjnych rogali świętomarcińskich.

Wieczorem mieliśmy czas na networking podczas coctail party, któremu towarzyszyło poznawanie ciekawostek sommelierskich. Cieszymy się, że mogliśmy wymienić się inspiracjami i zawodowymi doświadczeniami z naszymi Klientami.

Dziękujemy wszystkim za obecność, ciekawe dyskusje i wspaniale spędzony czas. Już wkrótce informacje o kolejnej edycji!

…………………………..

Redlink– profesjonalny system do realizacji efektywnych kampanii e-mail, SMS i mobile push. Rozwiązanie dla każdego, komu zależy na solidnej, szybkiej i skutecznej komunikacji z klientami. Przez ponad 10-lat w branży staliśmy się gwarantem rozwiązań dostosowanych do rozmaitych potrzeb biznesowych.

EmailLabs to niezawodny serwer SMTP w chmurze, który zwiększa skuteczność wysyłek e-mail poprzez zapewnienie wysokiej dostarczalności i szybkości dotarcia do skrzynki. Integruje się z dowolnym systemem eCommerce, bilingowym, CRM, ERP, CMS czy Marketing Automation.

SerwerSMS – platforma oferująca pełen przekrój funkcjonalności wysyłek SMS, które usprawniają prowadzenie marketingu bezpośredniego generującego wysoki zwrot z inwestycji.

appchance – najwyższej jakości aplikacje i strony mobilne, które sprzedają. Software house wspólnie z Klientami tworzy aplikacje i strony mobilne, które realizują cele biznesowe, trafiając w potrzeby użytkowników.

admetrics to agencja zapewniająca nowy wymiar performance. Umiejętne połączenie ludzi, technologii i narzędzi marketingowych, gwarantujące sukces i wysoką efektywność realizowanych kampanii dla wszystkich Klientów.