• HOURS: MON-FRI 8AM 7PM

Menu Close

Vercom na #GPWinnovationDay

Zostaliśmy zaproszeni do udziału w konferencji organizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie – #GPWInnovationDay. Podczas spotkania, które odbyło się 15 października, zarząd Vercom przybliżył innowacyjny profil działalności oraz strategię rozwoju Spółki.

#GPWinnovationDay jest cykliczną konferencją, podczas której inwestorzy spotykają się z przedstawicielami innowacyjnych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W VIII edycji wydarzenia inwestorzy będą mieli szansę poznać firmy z branży e-commerce, technology, gaming, finance, life sciences czy green energy. Konferencja w formule online odbędzie się w dniach 13-15 października.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy znaleźć się wśród grona spółek występujących podczas konferencji GPWinnovationDay. Słowo „innovation” znakomicie wpisuje się w profil działalności naszej Spółki, co potwierdza fakt, że jako pierwsi w Polsce oparliśmy nasze produkty na modelu CPaaS, czyli platformie komunikacyjnej w chmurze, umożliwiającej naszym klientom budowanie i rozwijanie trwałych relacji ze swoimi odbiorcami za pośrednictwem wielu kanałów, takich jak e-mail, sms, push oraz komunikatory (OTT). Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą oni automatyzować i zwiększać skalę komunikacji przy zachowaniu wysokiej dostarczalności i efektywności. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie konferencji i spotkanie z inwestorami – komentuje Tomasz Pakulski, członek zarządu Vercom.

Podczas wydarzenia przedstawiciele Spółki przybliżyli uczestnikom czym jest rynek CPaaS, co ma wpływ na jego rozwój oraz jakie ma przed sobą perspektywy rozwoju. Prelegenci przedstawili także profil Spółki Vercom, skomentowali jej rozwój oraz ostatnie wyniki finansowe. Nie zabrakło także informacji na temat ostatnich akwizycji Spółki – zakupu 100 proc. udziałów w FreshMail oraz inwestycji w PusPushGo.

Więcej szczegółów o #GPWInnovationDay na https://gpwinnovationday.pl.

Leave a Reply

Your email address will not be published.