• HOURS: MON-FRI 8AM 7PM

Menu Close

Posadziliśmy 1000 drzew na Święta

W tym roku przygotowaliśmy nieszablonową kampanię świąteczną. Budżet, który był przeznaczamy na tradycyjne upominki świąteczne dla klientów i partnerów biznesowych, przekazaliśmy Fundacji Las Na Zawsze, w wyniku czego zostanie posadzonych 1000 drzew, co pozwoli na utworzenie różnorodnego biologicznie lasu o powierzchni ponad 5600 m2.

W swoich działaniach przywiązujemy dużą wagę do kwestii zrównoważonego rozwoju. W tym roku postawiliśmy na nieszablonową akcję i zamiast wysyłki świątecznych upominków zaplanowaliśmy posadzenie ponad 1000 drzew współnie z Fundacją Las Na Zawsze. Drzewa utworzą las o łącznej powierzchni 5600 m2, co pomoże w walce z globalnym ociepleniem, redukcją zanieczyszczenia oraz przyczyni się do redukcji dwutlenku węgla. Lasu, który powstanie nie będzie można wyciąć, będzie znajdował się na obszarze, który na zawsze pozostanie zalesiony. Dla nas. Dla Ziemi.

Od lat obserwujemy rosnącą świadomość społeczeństwa oraz pozytywne zmiany w kwestii ochrony środowiska i ekologii. Wszyscy wiemy, jak ważne jest podejmowanie przez nas aktywnych działań na rzecz ochrony naszej planety, dlatego w tym roku budżet na tradycyjne upominki świąteczne postanowiliśmy przekazać Fundacji Las Na Zawsze, aby posadzić 1000 drzew przyczyniając się tym samym do walki z zanieczyszczeniem naszej planety – komentuje Krzysztof Szyszka, prezes zarządu Vercom.

Nie zapominamy o tym, co jest najważniejsze. Stale podkreślamy, że oprócz ciągłego rozwoju biznesu, należy być społecznie odpowiedzialnym i w pierwszej kolejności zadbać o przyszłość naszej planety i pamiętać o tym, co jest ważne w skali globalnej.

W naszej firmie idea zrównoważonego rozwoju towarzyszy nam zarówno w technologii, biznesie, jak i życiu codziennym. Na każdym kroku staramy się być odpowiedzialni i myśleć o przyszłych pokoleniach. W najbliższym czasie planujemy coraz więcej takich CSR’owych akcji. Warto podkreślić, że nasza inicjatywa związana z sadzeniem 1000 drzew realnie pomaga walczyć z globalnym ociepleniem, redukuje zanieczyszczenia oraz przyczynia się do redukcji dwutlenku węgla. Można powiedzieć, że przyczyniamy się do tworzenia zróżnicowanych ekosystemów technologicznych, jak i leśnych – dodaje Tomasz Pakulski, członek zarządu Vercom.

Leave a Reply

Your email address will not be published.