• HOURS: MON-FRI 8AM 7PM

Menu Close

Vercom S.A. Laureatem Diamentów Forbesa 2020

Miło nam poinformować, że Vercom S.A. znalazł się wśród laureatów prestiżowego grona Diamentów Forbesa 2020 i tym samym nasza firma została zaliczona do najlepszych przedsiębiorstw w Polsce. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, które potwierdza naszą wiarygodność wśród partnerów biznesowych.

“Diamenty Forbes” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach dynamicznie się rozwijały. Ranking zbudowany jest w oparciu o twarde dane pod nadzorem niezależnego eksperta – firmy Bisnode. Kryteria brane pod uwagę w rankingu potwierdzają, że współpraca z Vercom S.A. „jest bezpieczna, a partner jest wiarygodny, solidny, z dobrym modelem biznesowym oraz umiejętnie i skutecznie wykorzystuje trendy do wzmocnienia własnej wartości. Jednym słowem, ma wszystko, co w biznesie istotne”.

Diamenty Forbesa 2020 to kolejne wyróżnienie za dynamiczny wzrost naszej firmy po Deloitte Technology Fast 50 w 2015 i 2018 oraz Financial Times w 2017r.

Historia spółki Vercom, która powstała w 2005r., to doskonały przykład ciekawej metamorfozy biznesowej. Firma, która początkowo była typowym software house’em świadczącym usługi programistyczne dla dużych firm telekomunikacyjnych, z czasem przekształciła się w dostawcę własnych, wysoko wydajnych i skalowalnych platform i usług.

Każdy z autorskich projektów firmy rozwiązuje konkretne problemy, z którymi zmagają się firmy:

  • Redlink – dostarcza klientom rozwiązania w zakresie komunikacji e-mail, SMS, mobile i web push oraz real time marketinu,
  • Emaillabs – oferuje najwyższą w Polsce dostarczalność e-maili transakcyjnych oraz ich pełną analitykę i bezpieczeństwo,
  • SerwerSMS – umożliwia kompleksowe wsparcie w masowej wysyłce SMS oraz MMS,
  • User – wspiera marketerów, sprzedawców i działy obsługi klienta w działaniach marketing automation,
  • appchance – dostarcza rozwiązania mobilne,
  • admetrics – działania agencji skoncentrowane są na marketingu efektywnościowym.

Dziękujemy całemu zespołowi Vercom S.A., bez którego ten sukces nie byłby możliwy oraz serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Klientom i Partnerom za okazane nam zaufanie.