• HOURS: MON-FRI 8AM 7PM

Menu Close

Vercom w gronie laureatów Rankingu Giełdowa Spółka Roku 2023

Vercom SA., grupa technologiczna specjalizująca się w dostarczaniu globalnych usług komunikacji w modelu SaaS, zajął 5. miejsce w rankingu „Giełdowa Spółka Roku 2023”. Stanowi to uhonorowanie rekordowego roku dla firmy.

Ranking, organizowany przez „Puls Biznesu”, jest uznawany za najbardziej prestiżowy w polskim rynku kapitałowym.

To nie tylko duże wyróżnienie, ale przede wszystkim dowód na to, że nasze zaangażowanie i ciężka praca przynoszą realne efekty. Jesteśmy dumni, że konsekwentnie spełniamy cele, realizujemy plany i dostarczamy wyniki, które są pozytywnie odbierane przez inwestorów. Co warto podkreślić, osiągnęliśmy to wszystko w ciągu zaledwie trzech lat od naszego debiutu na giełdzie. Rekordowe wyniki w 2023 roku idą w parze z rosnącym dostrzeżeniem naszej spółki na rynku i docenieniem przez inwestorów. To dla nas kolejny krok w kierunku dalszego rozwoju i potwierdzenie, że jesteśmy na właściwej drodze – komentuje Krzysztof Szyszka, prezes zarządu Vercom.

Ranking ten, uznawany za najstarszy i najbardziej prestiżowy w polskim rynku kapitałowym, został opracowany przez „Puls Biznesu” i jest wynikiem oceny dokonanej przez profesjonalnych analityków i zarządzających. Opiera się na ocenach analityków i specjalistów rynków kapitałowych, którzy oceniali aż 140 spółek z indeksów WIG20, mWIG40 i sWIG80, biorąc pod uwagę kryteria takie jak kompetencje zarządu, perspektywy rozwoju, innowacyjność produktów i usług, największy sukces na przełomie roku oraz relacje z inwestorami.

Leave a Reply

Your email address will not be published.