• HOURS: MON-FRI 8AM 7PM

Menu Close

Vercom wejdzie w skład indeksu sWIG80

W wyniku marcowej rewizji indeksów warszawskiej giełdy, po sesji 18 marca 2022 r. spółka Vercom wejdzie w skład indeksu sWIG80 zrzeszającego 80 spółek z warszawskiej giełdy (bez spółek z WIG20 i mWIG40) z najwyższą pozycją w rankingu wyznaczanym na podstawie obrotów oraz kapitalizacji.

Wejście akcji Vercom do indeksu sWIG80 to dla nas duże wyróżnienie. Cieszę się, że wraz z rozwojem naszego biznesu umacniamy, również swoją pozycję na rynku kapitałowym. Od blisko 15 lat budujemy biznes na stabilnym i systematycznym wzroście. Rozwiązania CPaaS stanowią fundament cyfrowego świata. Umożliwiają zautomatyzowaną i efektywną komunikację dla stale rosnącego spektrum branż – komentuje Krzysztof Szyszka, prezes zarządu Vercom.

W skład indeksu sWIG80 wchodzi 80 spółek (bez spółek z WIG20 i mWIG40) z najwyższą pozycją w  rankingu wyznaczanym na podstawie obrotów za ostatnich 12 miesięcy oraz wartości akcji w  wolnym obrocie. Korekty składu indeksu dokonywane są cztery razy w roku. Akcje Vercom będą miały 0,96 proc. udziału w indeksie sWIG80.

Więcej: https://comparic.pl/spolka-vercom-wejdzie-w-sklad-indeksu-swig80/

Leave a Reply

Your email address will not be published.