• HOURS: MON-FRI 8AM 7PM

Menu Close

Webinar inwestorski po Q3 2021

Podsumowaliśmy III kw. 2021 r. na webinarze dla inwestorów indywidualnych, który odbył się 17 listopada. Partnerem spotkania była agencja InnerValue. Podczas webinaru podsumowaliśmy minione półrocze oraz przedstawiliśmy perspektywy rozwoju na kolejne okresy. Mamy za sobą kolejny rekordowy kwartał.

W minionym okresie udało się nam wypracować prawie 2-krotny wzrost przychodów (wzrost o 94 proc. rdr.) do poziomu 44,3 mln zł. Co równie ważne, liczba klientów korzystających z rozwiązań Vercom wzrosła jeszcze bardziej (wzrost o 120% rdr.) do 18,7 tys. Komplet rekordowych wyników zamyka marża brutto, która wyniosła 13,7 mln zł, co oznacza wzrost o 85 proc.

Trzeci kwartał tego roku przyniósł naszej Spółce kolejne rekordowe wzrosty, co niezmiernie nas cieszy. Dynamiczne tempo, w jakim się rozwijamy to poza stabilnym i silnym wzrostem organicznym, również efekt akwizycji, dzięki którym pozyskujemy nie tylko klientów, ale i cenne talenty. Mamy duże ambicje, dlatego w najbliższej przyszłości chcemy skoncentrować się na globalnej ekspansji i z pełnym zaangażowaniem pracować nad dalszym rozwojem Spółki – mówi Krzysztof Szyszka, prezes zarządu Vercom.

Na szczególną uwagę  zasługuje wzrost liczby klientów, gdyż stanowi silną podwalinę do wzrostu skali biznesu w przyszłości. Uwzględniając wzrost organiczny oraz dodatkowo klientów ProfiSMS, FreshMail oraz PushPushGo – ich liczba zwiększyła się ponad dwukrotnie do 18,7 tys.

Nagranie z webinaru inwestorskiego:

Leave a Reply

Your email address will not be published.