• HOURS: MON-FRI 8AM 7PM

Menu Close

Workation w Stambule

Na przełomie czerwca i lipca nasz zespół udał się na pierwsze w historii Grupy workation. Celem wyjazdu była przede wszystkim integracja zespołów pracujących w kilkudziesięciu lokalizacjach na całym świecie, wspólna praca nad oraz strategiczne warsztaty.

Workation odbyło się w Stambule, w którym spotkało się łącznie 130 osób (z 60 różnych państw). Zespoły miały okazję bliżej się poznać, porozmawiać „na żywo” i jeszcze lepiej zrozumieć wizję i misję całej Grupy oraz strategię działania. Dodatkowo każdy miał okazję uczestniczyć w warsztatach związanych z leadershipem, sprzedażą, design thinkingiem czy też marketingiem

Połączenie sił z MailerLite sprawiło, że jako Grupa zwiększyliśmy znacznie skalę naszego biznesu i wspólnie budujemy naszą pozycję na rynku globalnym. Dodatkowo mamy szansę wzajemnie uczyć się od siebie. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy poznać zespół MailerLite i spędzić wspólnie czas budując przyjacielskie relacje, ale także inspirując się i rozwijając nasze umiejętności Chcemy, aby te inicjatywy zagościły u nas na stałe. Dziękujemy kolegom z MailerLite za owocnie spędzony czas i nie możemy się już doczekać kolejnego spotkania za rok!

Leave a Reply

Your email address will not be published.